wodkan warszawa

Wod-kan – profesjonalne przyłącza wodociągowe Warszawa

Realizujemy usługi wod-kan i przyłącza wodociągowe na terenie Warszawy i w województwie mazowieckim. Oferujemy systemy rozsączania wody deszczowej, odwodnienia jezdni, montaż separatorów, pompowni sanitarnych oraz deszczowych.
Na każdym etapie prac wykorzystujemy specjalistyczny sprzęt, obsługiwany przez wykwalifikowanych ludzi. Dbamy o każdy szczegół inwestycji stosując odpowiednie pomiary, zapoznając się z topografią i wpływem prac na otoczenie.

Z naszych usług wod-kan skorzystały takie miasta jak: Nowy Dwór Mazowiecki, Wołomin, Babice Stare, Raszyn, Starostwo Piaseczyńskie, Pruszków i firmy prywatne: DELTA SA, Matexi Polska, CFE Polska, EASTWAWE, KARMAR, BOJPOL, Strabag, POOR.
sieci wodociągowe warszawa

Usługi wod-kan Warszawa

Realizując usługi wod-kan kierujemy się jak najlepszymi standardami wykonania. Dzięki temu przyłącza wodociągowe oraz instalacje sieci kanalizacyjnych są szczelne, funkcjonalne, dobrze izolują nieprzyjemne zapachy i nie przepuszczają nieczystości na zewnątrz.
W ramach naszych usług wod-kan wykonujemy:
  • sieci wodociągowe
  • sieci kanalizacyjne
  • montaż separatorów
  • montaż pompowni
  • montaż przepompowni ścieków sanitarnych i deszczowych
  • montaż zbiorników retencyjnych, osadników i separatorów zanieczyszczeń
  • sieci i przyłącza kanalizacji sanitarnej oraz deszczowej.

Dodatkowe usługi wod-kan Warszawa

Wykonujemy projekty sieci wodociągowych, kanalizacji sanitarnych, kanalizacji deszczowych oraz przyłącza wodociągowe i kanalizacyjne. Dbamy o to, by na każdym etapie prac realizować usługi dokładnie z wykorzystaniem najlepszych standardów, dlatego powierzono nam również wiele projektów tymczasowej organizacji ruchu.

Nie ograniczamy się tylko do podstawowych usług kanalizacyjnych i wodociągowych w Warszawie. Realizujemy dodatkowo:
  • przeciski pneumatyczne
  • zgrzewanie elektrooporowe rur
  • odśnieżanie placów za pomocą koparko-ładowarek.
sieci kanalizacyjne warszawa

Profesjonalny sprzęt do wykonywania usług wod-kan

Korzystamy z profesjonalnego sprzętu do wykonywania sieci kanalizacyjnych i wodociągowych w Warszawie i okolicach. Posiadamy koparki renomowanej firmy Cat, a także nowoczesne dźwigi i żurawie firmy Liebherr, Atlas.

Wszystkie nasze pojazdy są regularnie sprawdzane pod kątem bezpieczeństwa i spełnienia norm technicznych i standardów. Dzięki temu zapewniamy ciągłość i bezawaryjność prac, a także pełną kompleksowość w realizacji powierzonych zadań. Dodatkowo nasze maszyny mogą realizować prace w niemal każdych warunkach atmosferycznych i na nierównych powierzchniach.
przyłącza wodne warszawa

Wod-kan - doświadczona firma instalacyjna z Warszawy

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, świadczymy również usługi doradztwa technicznego oraz pomoc serwisową. Projektowane przez nas rozwiązania nie kolidują z aktualną zabudową, komponując się z układem przestrzennym budynków. Przy realizacji zleceń dotyczących wodociągów i kanalizacji w Warszawie i okolicach, wykorzystywaliśmy rury żeliwne sferoidalne PCV, PP, PE i GRP. Od początku naszej działalności korzystamy z najlepszych i najbardziej trwałych materiałów, nie dopuszczając do powstawania przecieków i awarii, a także nieprzyjemnych zapachów.
drenaż warszawa
Szybki kontakt
601 944 374
tadeusz-majewski@o2.pl
Copyright by WODKAN Wszelkie prawa zastrzeżone.